obrázek: ekologicky šetrný životní styl, ekologie, semináře, ekoknihkupectví, produkty z přírodních materiálů
obrázek: EŠV, příroda,  fair trade,  architektura,  Brno obrázek:aktivity pro školy, dárky, ekologické informační centrum, ekologie, EkoRozhledna
 obrázek: Brněnské dny pro Zemi, dárky, Domácí lázně, edice Dobrá rada, Lelekovice

Písečník: výjimečné zážitky na výjimečném místě v Brně

Milí přátelé, příznivci a klienti EkoCentra Brno,

po mnoha letech hledání zajímavé lokality v Brně a po velmi náročné první fázi rekonstrukce se nám začátkem roku 2014 podařilo otevřít pro vás inspirační a osvětové centrum v unikátní brněnské lokalitě Písečník.

Šetrná rekonstrukce domku ze 30. let minulého století stále probíhá, pracujeme i na kultivaci přilehlé zahrady, která se před očima návštěvníků proměňuje v příjemné místo pro relaxaci.

Přibývá nadšených příznivců, kteří centrum v Písečníku podoporují dobrovolnickou prací, využitím našich placených služeb, hlásí se sponzoři z řad firem a institucí zaměřených na zdravý životní styl. Pokud vás projekt Písečník zaujme, kontaktujte nás, rádi vám ho osobně představíme.

V průběhu roku pro vás a také pro vaše děti připravujeme inspirativní tematické akce – zážitkové dílny, soutěže, výstavy a další programy. Pokud vás baví poznávání historie, zajímáte se o zdravý životní styl anebo rádi tvoříte, určitě si vyberete. Informace o všech důležitých novinkách můžete dostávat e-mailem, stačí si na hlavní straně tohoto webu objednat zasílání novinkového servisu.

Těšíme se na setkání s vámi!

Zbyněk Zavadil

_____________­________________________­____________________
Projekt Centrum Písečník: opravy, údržba a dovybavení finančně podpořil v roce 2016 Jihomoravský kraj. Děkujeme!